لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي


نام : لباس کار بادگير و شلوار


جنس : پارچه شمعي


لايه داخل : آستر نمدي


سايز : فري سايز


وزن : 400 گرم


رنگ : آبي نفتي


کاربرد : مراقبت از بدن در برابر سرما و وزش باد و باران


توضيحات بيشتر درباره لباس کار بادگير و شلوار ضد آب پارچه شمعي


کار در محيط هاي کاري مستم رعايت نکات ايمني مي باشد. چرا که خطر در محيط هاي کاري بيشتر از هرجاي ديگري انسان را تهديد کرده و مي تواند خسارات جبران ناپذيري براي افراد ايجاد کند.


استفاده از کلاه ايمني ، لباس کار ، کفش ايمني حداقل نکات ايمني مي باشد که يک فرد در حين کار بايد توجه ويژه به آن داشته باشد. اما شايد پوشيدن لباس کار کمي براي افراد مشکل باشد و افراد تصور ميکنند که لباس کار هم سنگين بوده و هم انعطاف آنها را کم مي کند.


اول از همه به اين نکته توجه کنيد که دو نوع لباس کار وجود دارد.


مدل اول لباس کار يکسره مي باشد، لباس کار يکسره خلباني که قسمت کاپشن و شلوار آن به هم چسبيده مي باشد و سريع پوشيده شده و توسط يک زيپ بسته ميشود و مناسب براي محيط هايي است که آلودگي محيط زياد است و همچنين فصول سر سال مي باشد. براي راحتي بيشتر در محيط کار شما ميتوانيد از لباس کار يکسره خلباني استفاده کنيد.


مدل دوم لباس کار دو تيکه مي باشد، که کاپشن و شلوار به صورت مجزا بوده و با توجه به شرايط محيط کاري شما مي توانيد از کاپشن يا شلوار لباس کار استفاده کنيد.


اما هر لباسي مناسب هر محيطي نمي باشد. و بايد با توجه به محيط کاري و شرايط محيطي لباس کار مخصوص به خود را پوشيد.


لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي مخصوصا هواي پاييزي و حتي زمستاني مي باشد، اين لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي کاملا ضد آب بوده و مانع نفوذ آب و حتي باد به داخل شده و از بدن فرد در برابر خيس شدن و سرما جلوگيري ميکند


لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي ، پارچه شمعي بوده که بسيار سبک است و کاملا ضد آب مي باشد.همچين در قسمت داخلي لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي يک لايه آستر نمد قرار داده شده است که بدن را گرم نگه داشته و اين امر موجب مي شود که شما بتوانيد در هواي سرد زمستان از آن استفاده کنيد.


خود لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي به تنهايي در روزهاي سرد زمستاني مي تواند عايق خوبي در برابر سرما باشد، به اين دليل که آستر نمدي به کار رفته در داخل لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي مانع خروج گرماي بدن و همچين ورود سرما به لباس کار شده و از طرفي پارچه شمعي به کار رفته در لباس کار مانع نفوذ آب و باد به داخل لباس کار ميگردد.


براي نگهداري برخي از لوازم البته کوچک در کناره هاي لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي جيب هايي تعبيه شده است که شما مي توانيد برخي از وسايل خود را در آن قرار دهيد.


استفاده از پارچه شمعي و همچنين آستر نمد در لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي باعث وزن کم اين لباس کار شده و مانع سيستم حرکتي افراد در حين کار نمي شود و افراد مي توانند با استفاده از لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي بدون هيچ دغدغه اي به کار خود براي مدت طولاني ادامه دهند.


براي اينکه باد و آب از طريق سر آستين ها و همچنين پايين شلوار به داخل لباس کار نفوذ نکند اين نقاط از لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي به وسيله کش پوشيده شده است که در قسمت مچ دست و مچ پا کيپ شده و مانع نفوذ باد و آب و سرما به داخل لباس کار ميگردد.


از لباس کار بادگير و شلوار ضد آب داخل نمدي معمولا براي کارهايي چون باغباني ، نگهباني ، راهداري ، شيلات  و اکثر کارهايي که در محيط هاي باز انجام مي شود استفاده مي شود.


گروه صنعتي مونکس به عنوان بزرگترين توليد کننده و صادر کننده تجهيزات ترافيکي ، لوازم ايمني و لوازم آتش نشاني در سطح کشور بوده است و شما عزيزان مي توانيد با تماس با شماره هاي شرکت کالاي مورد نياز خود را به صورت تک و يا عمده به صورت مستقيم از اين شرکت تهيه نماييد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بيشتاو - دانلود سريال Jessica Heather Aisha Brian Nikki Stephanie Stephanie Colleen Crystal